Glavni Inovacije 9 smešnih olimpijskih memov o ‘Nasmejanem Usainu Boltu, najhitrejšem človeku na svetu

Kateri Film Si Ogledati?

Bolting pred konkurenco.(Foto: Cameron Spencer / Getty Images)

Usain Bolt je sinoči znova dokazal, da je najboljši šprinter na svetu, zmagovalni olimpijski trk na 100 metrov s časom 9,81 sekunde. Postal je prvi sprinter med moškimi ali ženskami, ki je trikrat osvojil zlato medaljo na 100 metrov (2008,2012, 2016). Po dirki je podoba Jamajčana, ki se je nasmehnil kameri, ko je prečkal ciljno črto, hitro postala virusna.

Težava je bila samo ena: fotografija Cameron Spencer iz Getty Images je bila dejansko posneta na moškem polfinalu za 100 metrov prej tega dne, ki jih je s časom 9,86 sekunde dobil tudi Bolt.

Kronologija za uporabnike Twitterja vendarle ni bila pomembna - zadnjih 12 ur so z veseljem porabljali za ustvarjanje memov iz Spencerjeve ikonične podobe, ki so jo poimenovali Smiling Usain Bolt:

Spencer, ki je ustrelil Bolta na vseh treh olimpijskih igrah, v katerih je nastopal, je Bolta imenoval zabavljač, ki me vsakič preseneti, ko gre na stezo. Opazovalcu je povedal tudi, da je posnetek, ki ga vidijo po vsem svetu, samo stvar, da ste ob pravem času na pravem mestu.

Ko streljate najhitrejšega človeka na svetu, morate biti vedno pripravljeni in pripravljeni, je dejal v elektronskem sporočilu. Odločil sem se, da bom tvegal in s počasnim zaklopom ustrelil ponev, saj sem vedel, da se bo približal tekmecem okoli 70 metrov. Naredi to enostavno, skoraj se igra s svojimi tekmeci.

Boltov dirkaški dan je bil tako razburljiv, da je povzročil zaprtje terminala na mednarodnem letališču John F. Kennedy - v prvotnem poročilu o streljanju na JFK so se izkazali ljudje ploskanje in trkanje po tem, ko je sprinter osvojil zlato medaljo.